Susižeidęs kulkšnį, Mitchellas sako, kad jis bus pasirengęs 4-ajai partijai

Kokį Filmą Pamatyti?

Donovano Mitchello džiazas

DOKUMENTAS - Donatas Mitchellas Nr. 45 iš Jutos „Jazz“ komandos sėdi ant žemės po to, kai 2021 m. Birželio 10 d. Druskoje „Vivint Smart Home“ arenoje Vakarų konferencijos antrojo etapo atkrintamųjų varžybų serijos antrame žaidime užfiksavo Paulas George'as Nr. 13 iš „LA Clippers“. Leik Sitis, Juta. Alexas Goodlettas / „Getty Images“ / AFP

Nagingas skausmas dešinėje kulkšnyje nesutrukdys Jutos „Jazz“ saugui Donovanui Mitchellui pretenduoti į Vakarų konferencijos pusfinalio 4 žaidimą prieš Los Andželo „Clippers“.

Mitchellas pelnė 30 taškų per 32 minutes už geriausią „Jazz“ komandą, tačiau praleido paskutines septynias šeštadienio pralaimėjimo 132–106 minutes pralaimėjęs kulkšnį.

4 žaidimas yra pirmadienio vakaras Los Andžele, ir jis reikalavo būti pasirengęs žaisti.

Mitchellas tik bandė tai valdyti. Aš nelabai žinau, ką tau dar pasakyti. Nenoriu pasakyti per daug. Tai buvo tik nusileidimas, bet aš geras. Aš būsiu pasirengęs 4 žaidimui.Džokovičius triumfuoja Vimbldone, kad užsitikrintų rekordinį 20-ąjį majorą Nigerija pribloškė JAV komandą olimpinėje parodoje UFC 264: Poirieris laimėjo TKO, kai McGregoras susilaužė koją

Mitchellas sako, kad jis galėjo sugrįžti į šeštadienio rungtynes, tačiau nuožulnus rezultatas padarė jį beprasmišką.

Jaučiu, kad galėjau grįžti atgal, tačiau nereikia rizikuoti tuo metu 16, 18, sakė Mitchellas.

Mitchellas praleido paskutines 16 reguliaraus sezono rungtynių ir Jutos atkrintamųjų varžybų atidarymą su patempimu tame pačiame kulkšnyje.

Atrodė, kad likusios septynios minutės pakartotinai susižeidė kulkšnį ir paliko varžybas. „Clippers“ pasinaudojo surinkusi 10 tiesių taškų, rezultatu 116: 95, kai liko 5:22.

Paskutinėje Los Andželo bėgimo dalyje Mitchellas prašė „Jazz“ trenerio Quino Snyderio leisti jam grįžti į žaidimą, tačiau buvo atmestas.

Jis galėjo grįžti į žaidimą, tačiau tuo metu pirmaujanti pozicija išsitempė, sakė Snyderis. Tiesą sakant, kol kalbėjomės, manau, kad Kawhi (Leonardas) pataikė į 3. Tai buvo mano sprendimas tuo metu jo nebepriimti. Žaidimas tuo metu buvo nuo mūsų nutolęs, bet jam viskas gerai.

Mitchellas, kuris atkrintamosiose varžybose vidutiniškai renka po 32,3 taško, prisijungė prie Jutos legendos Karlo Malone'o kaip vienišų žaidėjų franšizės istorijoje ir pelnė mažiausiai 30 taškų per penkias tiesioginio sezono varžybas. Malone tai darė šešis kartus iš eilės (tris 1995 m., Tris 1996 m.).