Jameso Hardeno 50 taškų trigubas dvigubas smūgis paleidžia „Rockets“ prieš „Lakers“

Kokį Filmą Pamatyti?

„Houston Rockets“ žaidėjas Jamesas Hardenas (13 m.) Šaukia padaręs krepšį, kai Los Andželo „Lakers“ žaidėjas LeBronas Jamesas (kairėje) ir Lance'as Stephensonas (dešinėje) stebi per antrąją NBA krepšinio varžybų pusę 2018 m. Gruodžio 13 d., Hiustone. „Rockets“ laimėjo 126–111. (AP nuotr. / Davidas J. Phillipas)

HOUSTONAS - Jamesas Hardenas pelnė 50 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų, surinkęs 11 taškų per didįjį ketvirtojo ketvirčio bėgimą, kuris ketvirtadienio vakarą vedė Hjustono „Rockets“ į pergalę 126–111 prieš Los Andželo „Lakers“.

Hardenas sugriebė savo 10-ąjį atkovotą kamuolį likus mažiau nei 90 sekundžių, kad jam būtų suteiktas antrasis „trigubas dublis“ šiame sezone ir 37-asis karjeros taškas.

LeBronas Jamesas finišavo su 29 taškais „Lakers“ komandoje, kuri laimėjo dvi ankstesnes rungtynes.

Hiustono pranašumas buvo trys po Kyle Kuzmos sklandančio dunko, tačiau Hardenas buvo prasižengęs prieš tritaškį ir atliko visus tris baudos metimus, kad būtų 112-106.Džokovičius triumfuoja Vimbldone, kad užsitikrintų rekordinį 20-ąjį majorą Nigerija pribloškė JAV komandą olimpinėje parodoje Antetokoumpo, „Bucks“ apkarpė „Suns“ pranašumą NBA finale

Tada Hardenas tritaškiais iš eilės pelnė įvartį, kad persvarą padidintų iki 12 ir privertė „Lakers“ trenerį Luką Waltoną paskelbti skirtąjį laiką. Jamesas buvo ant Hardeno veido ant antrojo, o Hardenas krito į aikštę, kai kamuolys porą sekundžių riedėjo aplink ratlankį, kol įlėkė.

Jamesas pridėjo tuštumą, kol Clintas Capela ir Hardenas iš eilės rinkosi krepšius, kad varžytųsi 13-2 bėgimu ir padarytų 122-108, kad žaidimas būtų nepasiekiamas.

Tai buvo pirmasis šių komandų susitikimas po to, kai Chrisas Paulas ir Rajonas Rondo spalio 20-ąją įsivėlė į kovą, dėl kurio abu žaidėjai ir Brandonas Ingramas buvo sustabdyti. Šį kartą nebuvo jokių ginčų žaidime, kuriame Rondo sėdėjo, kai atsigavo po operacijos, norėdamas atitaisyti sulaužytą dešinę ranką. Tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje buvo daugybė techninių pražangų, dėl kurių Nene buvo išmestas.

„Lakers“ pelnė šešis tiesius taškus, kuriuos pabrėžė Jameso dunkas, kad trečiojo kėlinio viduryje patektų per 74–72. Vėliau Los Andželas nubėgo šešis iš eilės, norėdamas jį surišti, kol Hardenas baigė bėgimą šuoliu. Tada Nene gavo pražangą po to, kai buvo nublokštas bandydamas apginti Kuzmą, kai jis važiavo į juostą. Jis šaukė pareigūnams ir gavo techninę pražangą.

Kuzma atliko baudos metimus, tačiau Kentaviousas Caldwellas-Pope'as nepataikė į techninį smūgį.

Nene atliko kablio smūgį ir, prieš tai pakartotinai užvaldęs Kuzmą. Jis ir toliau rėkė ant pareigūnų, jam buvo padaryta antra techninė pražanga ir jis buvo išmestas. Hardenas bandė jį nuraminti, tačiau Nene ir toliau jaudinosi, kol buvo palydėtas į rūbinę.

Kuzma atliko visus tris pražangų smūgius ir pridėjo tritaškį su Hardenu į veidą po Hardeno atlikto 3 ir paliks „Lakers“ 88-87, likus ketvirčiui 9,9 sekundės.

Po to Kuzma buvo pašauktas dėl pražangos, o Waltonas gavo techniką ginčytis dėl šio skambučio.

Hardenas atliko techninį smūgį, o Paulas pridėjo dar du baudos metimus, kad po trijų Hjustonas pakiltų 90-88.

PATARIMAI

„Lakers“: Pirmame kėlinyje Kuzma gavo techninę pražangą už ginčą dėl pražangos. ... Brandonas Ingramas praleido ketvirtąjį mačą iš eilės su kairės kulkšnies patempimu. … Kuzma turėjo 24 taškus, kad suteiktų jam 20 ar daugiau taškų per šešias geriausias karjeros rungtynes.

Raketos: Brandonas Knightas žaidė savo pirmas rungtynes ​​nuo 2017 m. Vasario 15 d., Po to, kai atsigavo po operacijos, kad atitaisytų suplyšusį kairį priekinį kryžminį raištį. Jis įžengė likus maždaug keturioms minutėms pirmajame kėlinyje ir žaidė maždaug keturias minutes su vienu rezultatyviu perdavimu ir atkovotu kamuoliu. ... Jamesas Ennis sėdėjo su įtemptu dešiniuoju klubo sąnariu.