PH Azkals tuščias Guamas Azijos taurės atrankos varžybose

Kokį Filmą Pamatyti?

Filipinų Azkals rūbinėje prieš rungtynes ​​prieš Guamą. AZKALS NUOTRAUKA

MANILA, Filipinai - Filipinai pergalę rezultatu 3: 0 laimėjo prieš Guamą ir penktadienio vėlų vakarą Šardžos stadione, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, įtvirtino trečiosios vietos užimimą bendros „Fifa“ pasaulio taurės / Azijos taurės atrankos varžybų A grupėje.

Žvakės visų sielų dienai

Angelas Guirado išvedė „Azkals“ komandą į priekį ir 12-ąją minutę išmušė Oliverio Biaso perdavimą.

Po to „Azkals“ 60-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai vienas iš „Guam“ gynėjų Marcuso Lopezo vartų įmušė įvartį.

Tada Markas Hartmannas pasinaudojo baudos smūgio galimybe 88-ąją minutę ir paguldė rungtynes ​​į lovą.Džokovičius triumfuoja Vimbldone, kad užsitikrintų rekordinį 20-ąjį majorą Nigerija pribloškė JAV komandą olimpinėje parodoje Antetokoumpo, „Bucks“ apkarpė „Suns“ pranašumą NBA finale

VISĄ LAIKĄ: Trys taškai ir švarus lapas - darbas atliktas! - # OneBlood #OneDestiny #Pilipinas #ManokNgBayan

paskelbtas Azkalai ant 2021 m. Birželio 11 d., Penktadienis

įvairių tipų facebook vartotojai

Filipinai dabar turi 10 taškų A grupėje, o kortelė 3-1-3 („win-draw-loss“) atsilieka nuo antrosios vietos Kinijos, kuri turi 13 taškų pagal rekordą 4-1-1.

Vėliau Kinijos pergalė prieš Maldyvus Filipinams suteiks vietą trečiajame Azijos taurės atrankos turo etape.

Azkalai pralaimėjo KinijaiAntradienį 2-0.