Butleris, „Heat“ pribloškė „Lakers“ 3 žaidime

Kokį Filmą Pamatyti?

Jimmy Butleris „Miami Heat“

2020 m. Spalio 4 d. Buenos Vistos ežere, Floridoje, „Miami Heat“ žaidėjas Jimmy Butleris antroje pusėje reaguoja į Los Andželo „Lakers“ trečiąjį 2020 m. NBA finalo mačą „AdventHealth“ arenoje „ESPN Wide World Sports Complex“ „AdventHealth“ arenoje. Douglasas P. DeFelice / „Getty Images“ / AFP

Majamio „Heat“, kuruojamas 40 taškų trigubo dublio iš Jimmy Butlerio, sekmadienį iškovojo pergalę prieš Los Andželo „Lakers“ klubą ir vėl sugrįžo į NBA finalą.

Nepakankamas, per mažo dydžio, „Heat“ klubas pavertė Vakarų konferencijos čempionus NBA karantino burbule Orlande, sumažindamas geriausių iš septynių čempionų serijos deficitą iki dviejų rungtynių į vieną.

Manau, kad supratome, kad priklausome, sakė Butleris. Juos galima mušti, jei tik darome tai, ką turėtume daryti.

Butleris pelnė 40 taškų, atkovojo 11 atkovotų kamuolių ir perdavė 13 rezultatyvių perdavimų „Heat“ komandai, kuriai antrą kartą iš eilės trūko sužeistų Bamo Adebayo ir Gorano Dragico.Džokovičius triumfuoja Vimbldone, kad užsitikrintų rekordinį 20-ąjį majorą Nigerija pribloškė JAV komandą olimpinėje parodoje Antetokoumpo, „Bucks“ apkarpė „Suns“ pranašumą NBA finale

Adebayo ir Dragico sužeidimai buvo didžiulis smūgis Rytų konferencijos penktosios srities „Heat“ viltims išsikovoti titulą, tačiau Majamis, pirmaujant Butleriui, atsisakė atsitraukti.

kūno tapyba laiko kvadratu

„Lakers“ komandai pirmavo superžvaigždė LeBronas Jamesas, pelnęs 25 taškus, atkovodamas 10 kamuolių ir atlikdamas aštuonis rezultatyvius perdavimus.

Tačiau tai buvo sunki naktis Anthony Davisui, kuris anksti patyrė nemalonių problemų ir pralaimėjime finišavo su 15 taškų ir tik penkiais atkovotais kamuoliais.

Rezultatas 8: 0, kurį apribojo Rajono Rondo vairavimo dėjimas, leido „Lakers“ išsiveržti į priekį 91-89, likus žaisti 8:56.

„Heat“ atsakė savo atliktu 8: 0 bėgimu, kurį pradėjo Butlerio „Fadeaway“ šuolininkas, veikiamas slėgio dažuose.

Kai Jamesas buvo nušvilptas dėl kelionių, Butleris perkirto „Lakers“ gynybą ir permetė Kelly Olynykui perdavimą per tritaškį, o „Heat“ buvo kelyje.

Jie toliau darė šūvius, sakė Jamesas. Mes turėjome keletą apyvartų, nedarėme smūgių. Jie išėjo ir įvykdė egzekuciją, kai mes ėmėmės vadovavimo.

valgyti bulaga 2016 m. sausio 16 d

Jimmy turėjo savo ranką visose tose pjesėse, beveik, pridūrė Jamesas, kuris teigė, kad Butleris yra fenomenalus.

‘Big-time’ Butler

Šį vakarą jis padarė viską, ko jiems reikėjo, ir jis ilgai išgyveno didelių žaidimų metu, sakė Jamesas.

Butleris pridėjo du blokus ir dvi perimtas detales, kai atliko puikų darbą gindamas Jamesą, tačiau teigė, kad šiame etape individualūs skaičiai yra beprasmiški.

Laimėk, jis sakė, kad jis sutelkė dėmesį į trečią žaidimą. Ši misija neabejotinai sustiprėjo žinant, kad nė viena NBA komanda nesurinko 0–3 deficito ir laimėjo geriausių iš septynių atkrintamųjų varžybų seriją.

Man nerūpi „trigubas dvigubas“, man nė vienas nerūpi, aš tikrai ne. Noriu laimėti. Mes tai padarėme, esu patenkinta rezultatu.

Naujokų sensacija Tyleris Herro ir atsarginis Kendrickas Nunnas „Heat“ komandai pridėjo po 17 taškų. Majamiui Duncanas Robinsonas pelnė 13, o Jae Crowderis - 12.

nėra nuolatinių draugų, nėra nuolatinių priešų

Nugara prieš sieną ir daugybė ekspertų, prognozuojančių „Lakers“ smūgį, „Heat“ išlindo pro vartus ir pirmauja net 13 per įspūdingą pirmąjį kėlinį.

Smaugiančios gynybos akivaizdoje Davisas turėjo keturis perdavimus ir per pirmąjį periodą nesurinko smūgio rinkdamas dvi asmenines pražangas.

Jamesas taip pat keturis kartus apvertė kamuolį, nes 10 „Lakers“ vartų buvo surinkta 11 „Heat“ taškų.

Jūs tiesiog negalite apversti kamuolio prieš šią komandą, - sakė Jamesas, kuris naktį finišavo aštuoniais iš 20 „Lakers“ vartų. Už tai prisiimu visą atsakomybę.

Nepaisant savo atsainumo, „Lakers“ po pirmojo kėlinio atsiliko vos trimis.

Markieffas Morrisas išmetė tritaškį, kad įmuštų rezultatą mažiau nei per minutę į antrąjį periodą. Pirmieji Daviso taškai per naktį, tritaškis iš Rondo rezultatyvaus perdavimo išvedė „Lakers“ komandą į priekį 32-30, o Rondo rado Davisą už alley-oop dunk, kuris pasiekė rezultatą 34-33.

Panašu, kad „Lakers“ buvo pasirengusi sugrįžti į pirmąjį žaidimą, kai perkopė 13 taškų pirmojo ketvirčio deficitą ir laimėjo 18.

Tačiau „Heat“ darė spaudimą. Antrame kėlinyje Butleris pelnė 11 taškų, Davisas surinko trečią asmeninę pražangą ir „Heat“ įpusėjo 58-54.

mes gavome tai už asilo

„Miami“ atidarė trečiąjį kėlinį naudodamas rezultatą 10: 0, o mažiau nei dvi minutes po trečiojo Davisas buvo nušvilptas dėl savo ketvirtosios pražangos.

Dėl blogos bėdos jis tapo šiek tiek pasyvus, - sakė Jamesas apie Davisą. Jis norėjo būti ant grindų, bet negalėjo būti agresyvus savęs puolimas ir gynyba.

Taigi manau, kad pražangos šį vakarą jį labai sulėtino.

Ketvirtoji partija yra antradienį, o sekmadienio pergalė užtikrina penktąją penktadienio varžybas ir padidina tikimybę, kad Adebayo, slaugantis kaklo ir peties traumą, arba Dragicas, kuriam plyšta kairė pado fascija, gali grįžti dar nepasibaigus serijai.

Mes nesijaudiname, sakė Jamesas. Mes žinome, kad galime žaisti daug geriau. Antradienį turime dar vieną galimybę užimti vadovaujančią poziciją.