Ronaldo dvivietis padeda „Juventus“ 3: 0 laimėti „Barcelona“

Kokį Filmą Pamatyti?

„Juventus Ronaldo“

Futbolo futbolas - Čempionų lyga - G grupė - „FC Barcelona“ - „Juventus“ - „Camp Nou“, Barselona, ​​Ispanija - 2020 m. Gruodžio 8 d.

BARCELONA —Cristiano Ronaldo realizavo dvi baudas, kai „Juventus“ 3: 0 aplenkė „Barcelona“ klubą „Camp Nou“ ir antradienį iškovojo Čempionų lygos G grupės aukščiausią vietą.

Tai buvo pirmasis Ronaldo susitikimas su „Barca“ po to, kai paliko karčią varžovą Madrido „Real“ 2018 m., Ir neilgai trukus puolėjas įsitvirtino žaidime.

Portugalijos išbandyti Barca vartininkas Marc-Andre ter Stegen anksti, prieš atidarydami balais nuo vietoje 13 minutę po to, kai iškertami Ronald Araujo.

Gynėjas Danilo visai nestipriai stengėsi, kai svečiai dar labiau padidino spaudimą. Po septynių minučių nuostabi Weston McKennie salvė padėjo Italijos čempionams du įvarčius ir visiškai kontroliavo.Džokovičius triumfuoja Vimbldone, kad užsitikrintų rekordinį 20-ąjį majorą Nigerija pribloškė JAV komandą olimpinėje parodoje Antetokoumpo, „Bucks“ apkarpė „Suns“ pranašumą NBA finale

24 valandos 2015 m. gruodžio 16 d

Pralaimėjimas įvyko dėl to, kaip mes žaidėme atidarymo 25 minutes, sakė įsiutęs „Barca“ treneris Ronaldas Koemanas.

Mes pradėjome blogai, atrodėme išsigandę, nebuvome agresyvūs. Atrodė, lyg būtume išėję norėdami nepralaimėti, o ne bandydami suvaldyti žaidimą. Mes nebuvome gerai, net poziciškai.

Mes tapome geresni, bet pralaimėjome žaidimą per pirmąjį pusvalandį.

Abi pusės prieš startą jau buvo patekusios į nokautą. Jie baigė grupės etapą po 15 taškų, tačiau „Juve“ užėmė pirmąją vietą dėl geresnio „head-to-head“ rekordo.

Ronaldo gavo antrą baudą, kai Clementas Lengletas buvo nubaustas už rankinį praėjus septynioms minutėms po iš naujo.

Katalonų reikalai beveik pablogėjo praėjus ketvirčiui valandos nuo to laiko, kai Leonardo Bonucci manė, kad jis įmušė įvartį, tik VAR apžvalgoje, kad būtų galima parodyti, jog jis buvo užribis, kai jis iš arti surinko kamuolį.

Rezultatas spaudžia nepakankamai ugdytą Koemaną, o klubas pirmą kartą patiria pralaimėjimus.

Vis dėlto puolėjas Antoine'as Griezmannas teigė, kad pralaimėjimas įvyko ne dėl Koemano kaltės.

Kas kito kaltės ji galėjo būti kitokia nei žaidėjų? Mes esame tie, kurie ten išeina ir žaidžia, sakė jis.

Mums trūko visko: noro, požiūrio, noro bėgti. Viskas buvo blogai.

Šį vakarą čia palikome tikrai blogą įvaizdį sau ir gerbėjams.