Teniso žvaigždė Azarenka nėščia, planuoja tęsti karjerą

Kokį Filmą Pamatyti?

BNP „Paribas Open“ teniso turnyre, vykusiame 2016 m. Kovo 20 d., Sekmadienį, Kalifornijoje, Indianos Wellse, trofėjus iš Baltarusijos Viktorijos Azarenkos yra nugalėjęs Sereną Williams. Azarenka laimėjo rezultatu 6-4, 6-4. AP

Dukart „Grand Slam“ čempionė Viktorija Azarenka sako esanti nėščia ir planuoja tęsti savo karjerą gimus kūdikiui.

26-erių Azarenka penktadienį savo „Twitter“ paskyroje paskelbė laišką, kuriame teigiama, kad kai ji atsigauna po kelio traumos, kuri neleido jai išvykti į Vimbldoną, ji su savo vaikinu sužinojo, kad metų pabaigoje laukiasi vaiko.

kaip lanisteriai užsidirbdavo pinigų

Mes negalėjome būti laimingesni ir jaustis labai palaiminti kartu pradėdami šią įdomią šeimos kūrimo kelionę, rašė ji.

auksinė grandinėlė 2019 m. liepos 11 d

Mane tikrai įkvėpė tiek stiprių moterų sportininkių, kurios, susilaukusios vaikų, grįžta į pačią savo sporto šaką, pridūrė Azarenka ir aš planuoju tai padaryti.Džokovičius triumfuoja Vimbldone, kad užsitikrintų rekordinį 20-ąjį majorą Nigerija pribloškė JAV komandą olimpinėje parodoje Antetokoumpo, „Bucks“ apkarpė „Suns“ pranašumą NBA finale

Kim Clijsters pastaraisiais metais taip ir padarė, 2009 m. Išėjusi iš pensijos po dukros gimimo laimėjo dar tris pagrindinius titulus.

Šiuo metu šeštoje vietoje esanti Azarenka turėjo pasitraukti iš pirmojo turo „French Open“ rungtynių gegužės 24 d., Kai skaudėjo kelį ir nuo to laiko nežaidė.

Paskutinės naujienos apie Maine Mendoza

Baltarusija Azarenka 2012 ir ’13 metais laimėjo „Australian Open“ ir per abu setus per tris setus pralaimėjo „US Open“ finalą Serenai Williams. Tačiau pastaraisiais sezonais ji kovojo su traumomis.

Ji paskelbė penktadienį, kai Tarptautinė teniso federacija ketino išleisti savo žaidėjų sąrašą kito mėnesio olimpinėms žaidynėms. Azarenkos vardas buvo įrašytas į sąrašą, nors ji Rio ir nedalyvaus.